e-Posta :
Şifre :


Eski & Yeni Farmakovijilans Yönetmeliklerinin Karşılaştırması

14 Nisan 2014'de yeni farmakovijilans yönetmeliği yayınlandı. Med-Index eski ve yeni yönetmelikler arasındaki farkları sizler için karşılaştırdı. 

Karşılaştırmayı gözden geçirmek için aşağıdaki videoyu izleyebilir veya videonun altında yer alan dosyayı inceleyebilirsiniz.

 
 

Bu yazı basın bülteni ya da farklı bir kaynak aracılığıyla oluşturulmuş olup ismi geçen tarafların telif hakları politikalarına tabi olabilir. Tamamen veya kısmen kopyalamadan önce ilgili tarafların telif hakları politikaları ile ilgili bilgi alınız.

Tarih : 20.06.2014

Kategori: Üroloji, Travmatoloji, Tıp Etiği ve Hukuk, Tıp Eğitimi, Tıp Bilişimi, Spor Sağlık, Sağlık Hukuku, Ruh ve Sinir Hastalıkları, Romatoloji, Radyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Psikoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi, Patoloji, Ortopedi, Serviks Kanseri, Prostat kanseri, Over Kanseri, Meme Kanseri, Kolorektal Kanser, Akciğer Kanseri, Onkoloji, Oftalmoloji, Nütrisyon, Nükleer Tıp, Nöroloji, Nörobilim, Nefroloji, Moleküler ve Hücre Biyolojisi, Mikrobiyoloji, Kronik Böbrek Yetmezliği ve Diyaliz, Klinik Araştırma, KBB-BBC, Hipertansiyon, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İmmunoloji, İç Hastalıkları, Tromboz, Talasemi, Myelom, MDS, Lösemi, Lenfoma, KML, KLL, Hemofili, Geriyatrik Hematoloji, Diğer, Anemi, Aferez, Hematoloji, Halk Sağlığı, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Geriatri, Genetik, Genel Cerrahi, Genel, Gastoenteroloji, Fizyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Farmakoloji, Hepatit, Enfeksiyon, Diyabet, Endokrinoloji ve Metabolizma, Diğer, Dermatoloji, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Biyoteknoloji, Biyokimya, Beyin Cerrahisi, Beslenme, Algoloji, Anestezi ve Reaminasyon, Anatomi, Aile Hekimliği, Adli Tıp, Acil Tıp

Etiketler: yönetmelik, Yan etki, advers etki

Yorumlar:

Henüz bu haber ile ilgili bir yorum yazılmamış